29/03/24 - 14:10


Автор Тема: запрет на камуфляж  (Прочитано 6653 раз)

Оффлайн мыша_полёвка

  • Патриот
  • Капитан
  • *
  • Сообщений: 726
  • Репутация +4/-0
запрет на камуфляж
« : 10 сентября 2011, 13:36:03 »
жизнь продолжается и у нас в стране всё веселее. согласно новому законопроекту цитирую)

Законопроектом (реєстр. №4585) пропонується заборонити носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань та знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав.

Відповідні зміни передбачається внести до законів "Про об'єднання громадян" та "Про військовий обов'язок і військову службу".

Проектом також пропонується встановити адміністративну відповідальність за "незаконне носіння форменого одягу та знаків розрізнення особами, які не мають на те права".



«Стаття 186-1 Незаконні дії щодо державних нагород, форменого одягу, знаків розрізнення

Купівля, продаж,  обмін  чи  інша  оплатна  передача  ордена, медалі, нагрудного знака  до  почесного  звання, їх привласнення або носіння особою, яка  не  має  на  те права, або їх незаконне зберігання, а так само носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб,які мають спеціальні звання, особами, які не мають на те права –
тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені повторно   протягом   року   після   накладення  адміністративного стягнення, -
 тягнуть за собою накладання штрафу від п’ятнадцяти до п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

полный текст здесь: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=35413
« Последнее редактирование: 26 января 2012, 17:58:38 от ArtVist »
А я смеюсь, хоть мне и не всегда смешно.
И очень злюсь, когда мне говорят,
Что жить вот так, как я сейчас, нельзя.
Но почему? Ведь я живу.
На это не ответить никому. (ц)

Оффлайн ArtVist

  • Администратор
  • ГЕНЕРАЛ-МАЙОР
  • *
  • Сообщений: 2140
  • Репутация +5/-0
  • Самое бесполезное в жизни то, что можно купить
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #1 : 10 сентября 2011, 19:31:11 »
Занятная новость  .ag.

Правда, я уже давно ничему не удивляюсь. Если учитывать что во главе государства тупорылое януковичо и азаров со своими кровосисями, то вполне логично что житиё будет катиться по наклонной вниз… прямо в моё второе предложение.
На укр. флаге давным-давно должны быть изображены комары да мошки, символизирующие помойную яму в которой гниёт мораль и разлагается разум нации 

Да ещё и этот… Евросоюз… чем мы интересно будем у Евросоюза, яйцами что ли? или останемся просто жопой?

Всё, выразил свои нервы  .ag.

Не в обиду конечно патриотам нашей Родины.

Оффлайн мыша_полёвка

  • Патриот
  • Капитан
  • *
  • Сообщений: 726
  • Репутация +4/-0
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #2 : 10 сентября 2011, 21:55:26 »
изображены комары да мошки, символизирующие помойную яму в которой гниёт мораль и разлагается разум нации 


как поэтично)) очень в духе декаданса. хотя.. они скорее разлагающуюся лошадь приплели бы, как бодлер .ag.

а я вот удивляюсь, и удивляюсь..ну то есть, я уже итак дошла до критической точки абсурда в моём понимании, но у нас талантливые люди, расслабляться не дают, планка всё круче и круче. мало фантазии у меня, видать  .ab.

а в ес нас даже  яйцами фаберже не возьмут. мы для них слишком хороши  .ag.

А я смеюсь, хоть мне и не всегда смешно.
И очень злюсь, когда мне говорят,
Что жить вот так, как я сейчас, нельзя.
Но почему? Ведь я живу.
На это не ответить никому. (ц)

Оффлайн ArtVist

  • Администратор
  • ГЕНЕРАЛ-МАЙОР
  • *
  • Сообщений: 2140
  • Репутация +5/-0
  • Самое бесполезное в жизни то, что можно купить
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #3 : 10 сентября 2011, 23:12:40 »
Спасибо))

Не, ну всё у нас в шоколаде, осталось только запрет на камуфляж зафигачить .ag.

И последний штрих перед вступлением в ес, это минимальная цена на пачку сигарет - 5евро.

янык кстати обещал что Проскуровцы желуди жрать будут - теперь Проскуровцы жрут желуди а вся страна будет курить бамбук. В лес что ли уйти…  .ag.

Оффлайн авантюрист

  • Глобальный модератор
  • Майор
  • *
  • Сообщений: 891
  • Репутация +7/-0
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #4 : 11 сентября 2011, 01:09:03 »
Это ж специально камуфляж запрещают, чтоб в лес не уходили (найдут быстро) .ag.. А с сигаретами, наверное, комплексы какие-то сам ведь не курит.
Задолбали со своим дибилизмом, с себя начинать надо.Тоталитарную символику тоже запретили, а на шпиле Верховной рады так  звезда и осталась да и на воротах . Лучше б спортивные костюмы с полосками запретили  .dо.    
Искать и не сдаваться, найти и перепрятать!

Оффлайн ArtVist

  • Администратор
  • ГЕНЕРАЛ-МАЙОР
  • *
  • Сообщений: 2140
  • Репутация +5/-0
  • Самое бесполезное в жизни то, что можно купить
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #5 : 11 сентября 2011, 08:00:33 »
Лучше б спортивные костюмы с полосками запретили  .dо.    
а заодно ещё и кепки да семечки .ag.

Оффлайн мыша_полёвка

  • Патриот
  • Капитан
  • *
  • Сообщений: 726
  • Репутация +4/-0
Re: запрет на камуфляж
« Ответ #6 : 16 октября 2011, 13:29:32 »
1) статтю 7 викласти у такій редакції:
«Стаття 7. Військова форма одягу, знаки розрізнення і відзнаки військовослужбовців
1.Формений одяг (військовий формений одяг) - форменим одягом вважається однострій, який встановлюється законом та  затверджується іншими нормативно-правовими актами органів державної влади з метою відокремлення службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов’язки у сферах військової, правоохоронної, охоронної діяльності.
2. Знаки розрізнення – знаки розрізнення використовуються для ідентифікації військових, спеціальних звань, рангів та класних чинів, присвоєних працівникам в процесі проходження військової служби, служби в правоохоронних органах та перебування на посадах в інших державних органах, які мають право використовувати знаки розрізнення у відповідності з цим Законом. До знаків розрізнення відносяться погони, нарукавні знаки, емблеми, нашивки, кокарди, лампаси, гаптування.
3. Військовий та спеціальний формений одяг в колористиці «камуфляж» - однострій з забарвленням, який дає можливість маскування на місцевості та проводити спецоперації, здійснювати охорону громадського порядку та затверджений нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України для службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов’язки у сферах військової та правоохоронної діяльності, тощо.
4. Для  військовослужбовців  установлюються  військова  форма одягу, знаки розрізнення та відзнаки.
5. Резервісти  та  військовозобов'язані  під  час проходження
зборів забезпечуються військовою формою одягу.
6. Зразки  військової  форми  одягу,  знаків  розрізнення  та
відзнак  військовослужбовців,  правила  їх  носіння  розробляються Міністерством  оборони  України,  іншими   центральними   органами виконавчої влади,  які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями,  та затверджуються  Кабінетом  Міністрів України, а надалі патентуються в установленому порядку.
7. Носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.»
А я смеюсь, хоть мне и не всегда смешно.
И очень злюсь, когда мне говорят,
Что жить вот так, как я сейчас, нельзя.
Но почему? Ведь я живу.
На это не ответить никому. (ц)